Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O nas

PAteam zdjęcie grupowe

 

Jesteśmy firmą, która powstała w roku 2006 z bardzo prozaicznej przyczyny. Krzysiek pracujący w branży rozrywkowej (realizacja dźwięku live) zauważył, że trudno jest kupić „gadżety”, które przydają się w jego profesji. Firma początkowo mieściła się w wynajmowanym pokoju służącym również jako sypialnia. Nie jesteśmy zatem firmą, która zaczynała w garażu. My nie mieliśmy garażu...

Przez 8 lat działalności udało nam się z wynajmowanego pokoju przenieść do piwnicy. Z tych niewyobrażalnych luksusów korzystali wtedy Krzysiek i Eliza. Eliza dołączyła do firmy, bo nie było komu się nią zajmować, kiedy Krzysiek wyjeżdżał. Potem pojawiła się miłość Krzyśka – kable MOGAMI. No, a że u nas sukces goni sukces, już w listopadzie 2016 roku przenieśliśmy się do naszej aktualnej siedziby, gdzie mamy okna!!!

Krócej lub dłużej firmę budowali fantastyczni ludzie m.in.: perkusista Marek Sieroszewski, basista i kompozytor Jacek Aumueller, hodowca minikiwi Orest Worhacz, realizatorka dźwięku Katarzyna Wojtaszek, pisarka i redaktorka książek D. B. Foryś, fan rozgrywek szachowych Jakub Zawadzki oraz miłośniczka nietuzinkowych festiwali muzycznych Aleksandra Koś. Gdyby nie oni, nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym teraz jesteśmy. Nie wiadomo, czy dziękować, czy pozywać ;)

Normalni ludzie mają dwie ręce: lewą i prawą. Krzysztof ma aż trzy, bo dorobił się dwóch prawych. Jedna towarzyszy mu od zawsze, a druga od października 2017 roku i nazywa się ona Piotr Wosiek. Jako Key Account zajmuje się rozwojem dystrybucji gafer.pl oraz sieci resellerskiej kabli Mogami, ale również obsługą Klientów wymagających pomocy, właściwie w każdym aspekcie dotyczącym sprzedaży. Liczymy na niego bardzo, bo w naszym ciągu myślowym jest tak: wynajmowany pokój -> piwnica -> siedziba z oknami -> ostatnie trzy piętra drapacza chmur w Nowym Jorku.

Początkiem grudnia 2018 roku, pojawił się kolejny Piotr, dla odmiany Hubal, który w poprzednim wcieleniu prawdopodobnie był Reptilianinem, bo uwielbia łapać i denerwować żaby, węże, jaszczurki czy żółwie. Ale to po pracy! W ciągu dnia zajmuje się pakowaniem przesyłek i realizacją zamówień, także jeśli postanowicie odebrać coś osobiście, z pewnością się na niego natkniecie ;) 

Pod koniec 2022 roku dołączył do naszego zespołu Adam. Teraz gdy zamawiacie kabelki czy termokurcze, to właśnie on czyni całą magię. A potrafi to bezbłędnie! 

 

ZAŁOGA PATEAM

PAteam Krzysztof Białobrzewski PAteam Eliza Białobrzewska Pateam Piotr Wosiek
Pateam Piotr Hubal Pateam Adam Urban

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 103 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-01
Szybko sprawnie Polecam!!!
2023-06-04
Kabel wypas! Jakość 1 klasa! :-)
pixel