Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-07-16

Dzień z życia Kuby – Kierownika Działu Serwisu Mogami.pl

Wiecie na pewno, że zajmujemy się dystrybucją najlepszych przewodów audio japońskiej firmy MOGAMI, które sami konfekcjonujemy. W naszej ofercie znajdują się również rurki termokurczliwe z nadrukiem na życzenie. Czy zdajecie sobie jednak sprawę, kto czyni całą tę magię?

Jakub „Duży” Zawadzki – ponad dwumetrowy kierownik jednoosobowego działu serwisu mogami.pl.

Swoją pracę zaczyna od włączenia wszystkich potrzebnych mu do pracy urządzeń: od komputera , przez lutownicę, opalarkę, po drukarkę do wykonywania nadruków na termokurczach. Niezbędnym elementem przygotowania stanowiska jest dla niego zasłonięcie rolet i zgaszenie głównych świateł na rzecz stolikowej lampki nocnej. Tak pracuje mu się najlepiej.

Czas na przygotowanie strategii. Kuba sprawdza, jakie zamówienia musi dziś wykonać. Dla lepszego przygotowania psychicznego idzie po kawę (lub dwie), by przy niej ułożyć plan działania na cały dzień. Przeprowadza poważną debatę z Piotrkiem W., czy ten nie ma dla niego jakiś zleconych niespodzianek i dlaczego tak a nie inaczej. Teraz może już zejść do piwnicy, czyli naszego magazynu, by ukroić wszystkie niezbędne długości kabli, które wkrótce przeistoczą się za jego sprawą w najlepsze na świecie przewody Mogami.

Po powrocie z ciemnej otchłani piwnicy Duży rozgrzewa lutownicę. „Buch — jak gorąco! Uch — jak gorąco! Puff — jak gorąco! Uff — jak gorąco! Już ledwo sapie, już ledwo zipie…” i składa wszystko w całość, lutując odpowiednie żyły do odpowiednich pinów. Nie jest to zajęcie dla słabeuszy. Trzeba cechować się niezwykłą odpornością na wysokie temperatury, cierpliwością oraz precyzją. Na całe szczęście mamy odpowiedniego człowieka na odpowiednim stanowisku, ponieważ parę razy dziennie po firmie rozchodzi się okrzyk zwycięstwa: „Oh, jaki piękny kabelek mi wyszedł!

Poza konfekcją przewodów, Kuba zajmuje się tekże nadrukami na termokurcze. W tym celu wchodzi w mailową interakcję z naszymi klientami, by jak najlepiej odwzorować ich życzenia. Przy okazji pomoże i doradzi w wyborze najbardziej odpowiadającego koloru, czy wielkości czcionki. W przerwie od konfekcjonowania i termokurczowania, Kuba lubi oddawać się rzeczom łatwym i przyjemnym. Oprócz rozmyślania o taktykach i strategiach szachowych, z chęcią zabiera się za tworzenie holderlinek.

Niezwykle ważny w tej pracy jest porządek i zorganizowanie. Nie trudno zgubić się w mnogości czarnych kabli. By tego uniknąć, Duży zawsze sprząta po skończonym zleceniu, a raz na miesiąc robi inwentaryzację w swoim małym królestwie.

Zapytany o to, co najbardziej lubi w swojej pracy, odpowiada: „Zapach lutowanych złącz Amphenol ACPR. Dlaczego? Ponieważ przy tych konkretnych złączach topnik zapachem przypomina mi zapach wosku, którym smarowałem krawężniki, gdy za młodu jeździłem na deskorolce”.

Powiecie: „szaleniec”, a my odpowiemy: „geniusz”. Oto co mówią o nim jego współpracownicy:

P.W.: „Jest bardzo dociekliwy, ciągle szuka nowości i poszerza swoją wiedzę. Jest zwolennikiem wprowadzania nowych rozwiązań. Bierze czynny udział w rozwoju naszej oferty. Cenię w naszej współpracy sprawny przekaz informacji. Oprócz wysokiego wzrostu reprezentuje wysoki poziom konfekcji. Fanatyk wlepek i złączy NYS201”.

P.H.: „Kabelkowy czarodziej, miłośnik Monsterów, znawca twórczości Walaszka. Nie zagnie go żadne ciężkie pytanie odnośnie przewodów. O cokolwiek poproszę, wiem, że od razu to zrobi. Z racji mojego nieimponującego wzrostu zawsze sięgnie mi po jakąś rzecz z wyższej półki. Mogę na nim polegać”.

A.K.: „W posługiwaniu się językiem angielskim nie ma sobie równych. Uczynny, pomocny, słyszący faktyczną różnicę pomiędzy jednym kablem a drugim. Praca jest jego pasją. Bohater bez peleryny — zawsze zadba o żołądki wszystkich współpracowników, chodząc w tym celu do pobliskiego sklepu”.

Z dumą możemy stwierdzić, że wasze kabelki nie mogłyby być w lepszych rękach.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 120 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-19
Towar zgodny z opisem, cena bardzo konkurencyjna. Wysyłka sprawnie i szybko. Bardzo polecam sklep.
2024-03-05
Towar najwyższej jakości. Szybka wysyłka.
pixel