Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-05-17

Dlaczego MOGAMI?

Praktycznie każde duże studio nagraniowe zostało okablowane MOGAMI. Oznacza to, że na całym świecie kable MOGAMI pełnią kluczową rolę w współtworzeniu toru sygnału audio na większości płyt.
Od Pearl Jam, przez Foo Fighters, Prince'a, po Fleetwod Mac i wielu, wielu innych. Kluczem do tego sukcesu i renomy było i jest kładzenie nacisku na jakość swoich produktów, rzetelność oraz etykę biznesu.

W Nagano w Japonii, czyli tam gdzie znajduje się fabryka MOGAMI, każdy centymetr kabli powstaje pod bacznym okiem założyciela firmy. Przy obecnej globalizacji jest to niespotykane zjawisko.
Cóż to oznacza w praktyce? Pełną kontrolę nad nieganną jakością produktu, której nie byłoby przy korzystaniu z tzw. "cichych wspólników" - np. fabryk w Chinach, w których wykonywane byłyby tańsze serie przewodów.

Teatr Capitol Mogami MOGAMI jako jeden z pierwszych producentów przewodów otrzymał certyfikat RoHS na wszystkie produkowane przez siebie przewody. Do spełnienia Unijnej dyrektywy RoHS dotyczącej stosowania szkodliwych substancji, przewody lutowane są stopem bezołowiowej cyny z 4% dodatkiem srebra Sn96Ag4.
Przewody MOGAMI produkowane są z myślą o naszym środowisku. Wszystkie konfekcjonowane kable MOGAMI są pakowane w naturalny karton lub posiadają małą kartonową zawieszkę z minimalna zawartością farby drukarskiej.

A od czego się wszystko zaczęło? Od badań założyciela firmy nad słyszalnymi różnicami między kablami sygnałowymi. Wyniki tych badań okazały się przełomowe, ale zarazem kontrowersyjne.

Dlaczego kontrowersyjne? Większość ówczesnych inżynierów twierdziło, że wszystkie kable brzmią tak samo i nie mają wpływu na barwę dźwięku. MOGAMI poświęciło wiele lat intensywnej pracy na prowadzenie badań nad przewodami nisko stratnymi oraz przeprowadziło wiele doświadczeń słuchowych, które potwierdziły różnice w barwie i jakości transmisji sygnału audio.
W odróżnieniu od innych producentów, którzy wprowadzają zniekształcenia do toru sygnału audio, tworząc przewody różnie brzmiące, w zależności od instrumentu, jego rodzaju itp. MOGAMI projektuje i produkuje kable, które zapewniają najdokładniejszą i precyzyjną transmisję sygnału audio, bez wprowadzania zniekształceń i zabarwień w brzemieniu.

Percival kable przewody Mogami

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 124 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-19
Towar zgodny z opisem, cena bardzo konkurencyjna. Wysyłka sprawnie i szybko. Bardzo polecam sklep.
2024-03-07
Wysoka jakość. Polecam
pixel