Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-09-06

MOGAMI - ponieważ przewód ma znaczenie

CLASSIC


Chcesz zacząć swoją przygodę z muzyką i dźwiękiem?

 

 

Seria CLASSIC to przewody, po które większość sięga na start. Zbudowane na oryginalnym przewodzie MOGAMI oraz złączach Neutrik. Zaprojektowane do wymagających warunków branży live-sound. Atrakcyjna cena w połączeniu z najwyższą na świecie jakością to coś, obok czego nie można przejść obojętnie.

REFERENCE

 

Niezmodyfikowana, czysta, klarowna barwa dźwięku.

 

Przewody instrumentalne MOGAMI REFERENCE stworzone na kablu MOGAMI 3368 sprawdzą się idealnie wszędzie tam, gdzie wymagane są bardzo niskie straty sygnału, ponieważ neutralizują zakłócenia i szumy powstałe podczas ruchu przewodem.

 

Przy przewodach mikrofonowych i studyjnych, wykonanych na MOGAMI 2534, zakłócenia elektromagnetyczne, powodowane przez znajdujące się w pobliżu urządzenia elektryczne, nie mają żadnych szans. Wszystko to dzięki poczwórnej konstrukcji przewodnika.

PROFESSIONAL

 

To właśnie tymi przewodami okablowane są światowe studia nagrań.

 

Przewody instrumentalne zbudowane na kablu MOGAMI 2524 gwarantują czystą transmisję sygnału. Szumy, które powstają podczas ruchu przewodem są wyeliminowane dzięki węglowej powłoce PVC Sub-Shield.

 

Przewody mikrofonowe i studyjne wykonane na MOGAMI Neglex 2549 gwarantują znakomitą reprodukcję sygnału audio, dzięki czemu są szczególnie polecane do zastosowań studyjnych. Nie zawężają pasma i nie wprowadzają zniekształceń sygnału.

 

SERIA HIGH-END

 

Ekstremalnie wysoka jakość dźwięku.

 

Seria NI – Nazwa wywodzi się od nazwy linii przewodów Hi-Fi Neglex I. Znajdują się w niej przewód interkonektowy 2497 oraz głośnikowy 2477. Obydwa kable charakteryzuje niezwykła melodyjność, a przede wszystkim szczegółowość transmisji sygnału.

 

Seria NIII – Której nazwa wywodzi się od nazwy linii przewodów Neglex III 2803 i 2804. Jest to najwyższa seria przewodów interkonekt Mogami. Maksymalnie szczegółowe, bogate w nieprawdopodobną ilość detali. Do tego wszystkiego jest zupełnie niezauważalny w torze audio.

 

Seria HD MOGAMI – To seria, która spełnia najważniejsze standardy transmisji sygnału audio. Przewody stosowane w HD MOGAMI to: kabel interkonekt 2964 HD oraz legendarny kabel głośnikowy 3082. Pierwszy z nich możemy wykorzystać do połączeń analogowych jak i jako interkonekt cyfrowy.

 

Seria Studio – Prezentuje przewody głośnikowe, które charakteryzuje najwyższy poziom jakości. Idealnie sprawdzają się między zestawem głośnikowym, a wzmacniaczem mocy.

 

Seria Speaker Link – służy do krótkich połączeń Link przy pomocy wysokiej jakości przewodów głośnikowych. Prawdziwa audiofilska dokładność jest możliwa dzięki beztlenowej miedzi NEGLEX.

Wszystkie przewody MOGAMI spełniają Unijną dyrektywę RoHS, dotyczącą stosowania szkodliwych substancji. Żeby było to możliwe, kable lutowane są stopem bezołowiowej cyny z 4% dodatkiem srebra.

 

Dożywotnia gwarancja wynika z absolutnego przekonania co do jakości przewodów MOGAMI.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 120 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-17
.
2024-03-08
Piękny kabel
pixel