Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2021-10-14

Jak chronić kable podczas eventów?

   Prawidłowa ochrona przewodów podczas pracy na scenie ma fundamentalne znaczenie, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i bezawaryjną pracę. Wykorzystanie w tym celu odpowiednich rozwiązań pozwala uniknąć wielu przykrych niespodzianek. Rozkładając scenę, zawsze natkniemy się na miejsca, gdzie przeprowadzenie kabli bywa utrudnione lub niepożądane. Jak temu zaradzić?

   Taśmy kablowe to jedne z najpopularniejszych osłon zabezpieczających kable leżące na ziemi podczas koncertów, eventów zewnętrznych, w studiu filmowym. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania przewody są bezpieczne oraz niwelowane zostaje ryzyko ich zabrudzenia. Można nabyć je w dwóch kolorach, w zależności od potrzeb: kolor czarny, by ukryć przewody lub kolor żółto-czarny, by były widoczne z daleka. Po odklejeniu nie pozostawiają śladów na podłożu lub sprzęcie. Tunele nakablowe z przyklejanymi bokami spełniają taką samą funkcję.

   Kolejny produkt, który ukrywa i chroni przewody to rampa kablowa. Sprawdza się idealnie przy organizacji imprez masowych. Stanowią zwieńczenie najazdów kablowych, zabezpieczając przewody przed ewentualnymi urazami. Progi kablowe charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Są idealnym rozwiązaniem tam, gdzie występuje ryzyko zniszczenia przewodów przez pojazdy osobowe, służbowe czy ciężarowe.

   Niezwykle ważne jest, by stosować odpowiednią ochronę przewodów podczas pracy. Dzięki temu nie tylko wydłużymy ich żywotność, ale też nie narazimy całej sztuki na przypadkowe wypięcie czy zniszczenie kabli.

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 124 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-28
Bdb towar, szybka dostawa, darmowa przesyłka - czegoż można chcieć więcej.
2024-03-26
ok
pixel