Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-07-29

Dzień z życia PAteam, czyli jak ocaliliśmy nasze sklepy internetowe!

Przez wiele lat nasze sklepy były oparte na platformie PrestaShop. Działały dość sprawnie, Klientów przybywało, stawaliśmy się coraz bardziej rozpoznawalni w branży. Sklepy miały niestety jedną główną wadę: nie mieliśmy zbyt dużego wpływu na to, jak funkcjonował. Wiele rzeczy chcieliśmy usprawnić i podążać za nowoczesnością, podczas gdy oprogramowanie nas blokowało.

Długo zastanawialiśmy się nad modernizacją, przeglądaliśmy nowe rozwiązania, aż tu nagle pod koniec 2019 roku – BUM! Zaatakowały nas otwierające się z prędkością światła podstrony reklamowe – „wygraj!”,  „już prawie ci się udało!”, „jeszcze tylko jedno kliknięcie!”. Sklepy umarły…

Nie spaliśmy po nocach, poruszaliśmy niebo i ziemię, dzwoniliśmy, gdzie się da, aby wygrać z natrętnym oprogramowaniem. Udało się! Powróciliśmy do życia :) Wiedzieliśmy już wtedy, że koniecznie musimy usprawnić nasze sklepy, by podobna sytuacja więcej się nie powtórzyła.

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na podniesienie oprogramowania do najnowszej wersji, aby zapewnić Wam – naszym Klientom – jak najlepsze i najprostsze rozwiązania, a także uchronić się przed przyszłymi atakami. Wszystko wyglądało wspaniale, sklepy zostały wdrożone do użytku, uśmiechaliśmy się od ucha do ucha. Świat był piękny!
I wtedy się zaczęło…

Problemów z dnia na dzień przybywało, najróżniejsze reklamy wyskakiwały zza każdego rogu niczym celebryci z lodówek, a my rwaliśmy włosy z głowy. Firma, która zajmowała się modernizacją naszych sklepów, umyła ręce, dostawca hostingu próbował nas ratować i kiedy wydawało się, że wygramy walkę z Gwiazdą Śmierci, nie udało się.

Z końcem marca 2020 roku umarliśmy po raz drugi.

Jakby tego było mało, właśnie wtedy zaczęła się pandemia. Masowo odwoływano koncerty oraz przeróżne imprezy, a co za tym szło, na nasze produkty nie było zapotrzebowania. Zastanawialiśmy się, co robić. Czy całkiem się poddać (ostatecznie wszystko wyglądało na to, że wszechświat próbował nam to w dość już obrazowy sposób przekazać), czy może spróbować ten jeden ostatni raz, bo w końcu do trzech razy sztuka.

Spróbowaliśmy, wówczas nasz szef – mgr inż. Krzysztof „Knymptot” Białobrzewski – praojciec i założyciel PAteam, odkrył IdoSell, czyli właśnie to, czego nam było trzeba. Platformę przyjazną Klientom oraz sprzedawcom, wyposażoną w najnowsze rozwiązania i oferującą usługi na najwyższym poziomie. Wreszcie poczuliśmy, że trafiliśmy w odpowiednie miejsce.

I oto jesteśmy – nowocześni, odświeżeni i gotowi do boju! Zobaczcie, jak teraz u nas pięknie, jak miło i prosto w obsłudze :)

Udanych zakupów!
Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 124 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-17
Szybka wysyłka
2024-04-03
Towar otrzymałem bardzo szybko, wszystko było zgodne z zamówieniem, jestem zadowolony z obsługi, dziękuję i polecam.
pixel